Содержание
Відома з давніх-давен своїми цілющими властивостями, олія шипшини наповнена цінними речовинами. Застосовується для лікування проблем зі шкірою завдяки своїм зволожуючим, антиоксидантним, регенеративним, поживним властивостям. Є природним захистом від передчасного старіння. Недорога, проста у використанні, безпечна для всіх типів шкіри. Містить феноли, що мають противірусні, антибактеріальні та протигрибкові властивості.
Гідратація необхідна для еластичної та здорової шкіри. При правильному зволоженні збільшуються її захисні функції. Олія шипшини містить незамінні жирні кислоти, включаючи лінолеву та ліноленову кислоту, що є структурними елементами клітинних мембран, утримує вологу та захищає від пересушування обличчя.
Жирні кислоти у складі роблять її відмінним варіантом для зволоження при сухості та свербіння. Антиоксиданти проникають глибоко у шари шкіри, ефективно захищаючи її під час екстремальних погодних умов, за вікових змін.
У маслі шипшини великий вміст вітамінів А і С: А, або ретинол, стимулює оновлення клітин шкіри, змушуючи її сяяти; С також сприяє регенерації клітин.
Колаген – білок молодості, основа сполучної тканини організму, особливо важливий для еластичності, пружності та тонусу шкіри. У міру старіння вміст білка у сполучній тканині зменшується. Для виробництва колагену, запобігання розтяжкам та поліпшенню еластичності шкіри також необхідні вітаміни А і С. Олія містить їх у великій кількості, також перешкоджає створенню MMP-1 ферментів, що руйнують колаген в організмі.
Шипшина багата як поліфенолами, так і антоціаніном, що допомагають зменшити запалення. Містить вітамін Е, антиоксидант, відомий своїм протизапальним ефектом. Допомагає заспокоїти запалення, спричинене рожевими вуграми, псоріазом, екземою, дерматитом.
Ультрафіолетове опромінення впливає на здатність організму виробляти колаген: зменшує його вироблення та прискорює руйнування. Олія містить антиоксиданти, вітаміни А, С та Е, які синергічно борються з видимим сонячним ушкодженням. Препарат можна використовувати для зниження негативних наслідків впливу ультрафіолетового випромінювання, але його не можна застосовувати замість сонцезахисного крему.
Гіперпігментація виникає, коли надлишок меланіну утворює темні плями на шкірі, внаслідок низки факторів: вплив сонця, гормональних змін, таких як вагітність або менопауза, прийом деяких ліків, включаючи протизаплідні таблетки і хіміотерапевтичні препарати.
Олія шипшини багата на вітамін А, який складається з декількох сполук, включаючи ретиноїди. Ретиноїди відомі своєю здатністю зменшувати гіперпігментацію та інші видимі ознаки старіння під час регулярного використання. Засіб містить як лікопін, так і бета-каротин. Це інгредієнти з властивостями, що освітлюють, що робить їх основними компонентами в багатьох препаратах для освітлення шкіри.
Незамінні жирні кислоти та антиоксиданти у складі є невід’ємними компонентами для регенерації тканин та клітин. Не дивно, що продукт давно використовується як народний засіб для загоєння ран, а також згладжування шрамів та зморшок.
Засіб багатий на антиоксиданти і ПНЖК, такі як лінолева кислота, які необхідні для запобігання руйнації клітинних мембран. Сильні здорові клітини створюють захисний бар’єр, запобігаючи проникненню бактерій, оберігаючи від інфекцій.
Як використовувати?
Олія шипшини суха, легко вбирається, не забиває пори. Незважаючи на те, що вона є безпечною для всіх типів шкіри, для діагностики алергії потрібно зробити патч-тест перед першим використанням.
Для цього:
Після того, як ви зробили патч-тест, ви можете застосовувати його до двох разів на день самостійно або додаючи кілька крапель у зволожуючий крем.
Олія шипшини може швидко згоркнути. Щоб продовжити термін зберігання, зберігайте його в прохолодному, темному місці або в холодильнику.
Для кращих результатів рекомендується застосовувати органічний продукт, хоча він дещо дорожчий. Пестициди, що містяться в неякісному продукті, можуть мати несприятливий вплив.
Автор блога В моем активном ритме жизни, йога — способ найти баланс и внутреннюю гармонию, путь к тому, чтобы понять мир и свое место в нем. Мне нравится изучать йогу, делиться знаниями об этой древней практике, во всех ее проявлениях. Думаю, счастье должно идти от самого сердца, чтобы мы могли наполнять им мир вокруг.