fbpx
(073) 922 44 90
(050) 338 55 32
yogamarket2014@gmail.com
Працюємо: пн-пт 9:00-18:00
Вихідні: сб, нд
Корзина

Оптовим покупцям


Інформація оптовим покупцям

Йога Маркет пропонує найкращі товари за доступними цінами центрам йоги та спеціалізованими магазинами. Пропонуємо вигідну співпрацю: ви можете заробляти на продажі товарів з нашого асортименту (на різниці між вашою роздрібною ціною та найнижчими оптовими цінами, які ми готові вам запропонувати).

Популярність йоги згідно з даними Google Trends стрімко зростає у всьому світі, тому, якщо ви бажаєте розширити асортимент вашого магазину якісними товарами для йоги від надійного постачальника – звертайтесь до нас! Ми підтримуємо наших оптових клієнтів: хороші знижки від роздрібної ціни створюють можливість розпочати або посилити бізнес у напрямі йоги.

ЙогаМаркет – імпортер килимків для йоги “Bodhi”, “Wunderlich” (виробництва Німеччини), “Rao” (виробництва Китай), аксесуарів для йоги, аюрведичної продукції, органічних та натуральних продуктів для здорового харчування, йогічних сувенірів, засобів догляду та косметики на основі натуральних компонентів, а також виробник одягу для занять йогою Rao.

Також йога-студії України можуть придбати йога-мати у ролах за низькими цінами. Оновіть свій зал недорого і стильно: ми пропонуємо дуже привабливі ціни на роли (30 м), рекомендуємо звернути увагу на роли Rishikesh, Asana mat і Expert. Клієнти оцінять вашу турботу!

Для зручності ми надаємо доступ до оптового прайсу, який постійно оновлюється та доповнюється. У прайсі вказані наші актуальні залишки на складі та ціни, що значно спростить вашу роботу.

 

ЙогаМаркет – це запорука швидких поставок якісних товарів від виробника, постійна інформаційна підтримка та стабільна цінова політика. Хороший вибір у наявності, низькі ціни від імпортера, швидке відправлення зручним для вас способом – нічого нового в послугах, але гарантуємо якісне виконання взятих зобов’язань та увагу до клієнта, що також важливо. У той час, коли якість стає для клієнта визначальною, ми пропонуємо доступні ціни як бонус!

У разі виникнення запитань, будь ласка, звертайтесь до нас:

+ 38 (050) 33-85-532

yogamarket2014@gmail.com