Багато говориться про здоровий спосіб життя, але для багатьох бажання жити здорово закінчується лише розмовами. Насправді, не обов’язково одразу переходити до кардинальних змін – достатньо почати з малого.
Ніколи не надто пізно набути здорових звичок, а ще краще – паралельно відмовитися від шкідливих. Почавши дбати про себе в молодості, ви можете зробити свої зрілі роки набагато щасливішими і уникайте прикрих неприємностей зі здоров’ям, які псують смак життя людям у роках.
У цьому вам допоможуть п’ять простих звичок, над впровадженням яких у своє життя вам потрібно буде трохи попрацювати.
Рух для міцних кісток
Ваші кістки складаються з живої тканини, яка постійно оновлюється, і вони будуть міцнішими, якщо ви займаєтеся спортом і добре харчуєтеся. Хоча процеси поступової втрати кісткової маси після певного віку є цілком природними, ви можете пригальмувати їх, залишаючись активним протягом усього життя.
Активні види спорту, що сприяють підтримці нормальної ваги (наприклад, біг підтюпцем), а також вправи на зміцнення м’язів, які передбачають роботу з вагою власного тіла (як пози йоги), допомагають нашим кісткам підтримувати процеси регенерації.
Бій депресії для здоров’я мозку
Бій депресії для здоров’я мозку Дослідження, проведене в Каліфорнійському Університеті, показало, що депресивні люди (особливо страждають на депресії в зрілому віці) більш схильні до розвитку недоумства.
Оптимізм вбереже серце
Сприйняття життя з його яскравого боку може знизити ризик серцевого нападу або інсульту, як показали результати дослідження Гарвардської Школи Громадської Охорони Здоров’я. Оптимізм може безпосередньо пригнічувати фактори, що сприяють серцево-судинним захворюванням, наприклад високий кров’яний тиск.
Правильні жири збережуть здоровий глузд
Вживання більшої кількості мононенасичених жирів (містяться в оливковій олії, горіхах, насінні, авокадо) і меншої кількості насичених жирів (містяться в м’ясі та вершковому маслі) може захистити вашу пам’ять і пізнавальні навички з віком – це підтвердили результати дослідження Гарвардської. взяли участь 6000 жінок похилого віку.
Красива шкіра любить колір
Для гарної шкіри їжте більше оранжево-червоних продуктів, наприклад, помідори, кабачки, солодкий перець, папайю та моркву. Нещодавні дослідження свідчать, що люди, у шкірних покривах яких виявлено велику концентрацію каротиноїдів (природний захист від сонця) мають менше зморшок і краще захищені від шкідливого впливу сонячних променів.
Прості рекомендації, чи не так? Невеликі зусилля та величезна користь натомість. Нехай це буде 5 перших кроків назустріч вашому квітучому довголіттю!
Автор блога В моем активном ритме жизни, йога — способ найти баланс и внутреннюю гармонию, путь к тому, чтобы понять мир и свое место в нем. Мне нравится изучать йогу, делиться знаниями об этой древней практике, во всех ее проявлениях. Думаю, счастье должно идти от самого сердца, чтобы мы могли наполнять им мир вокруг.