fbpx
(073) 922 44 90
(050) 338 55 32
yogamarket2014@gmail.com
Время работы: пн-пт 9:00-18:00
Выходные: сб, вс
Корзина

Магазин ЙогаМаркет відновлює роботу!

11.03.2022

В нашу мирну та чудову країну прийшла війна. Біженцями стало понад 2 млн. жінок та дітей, надалі тривають обстріли мирних міст, російські війська не дають евакуйовуватись та масово вбивають жінок та дітей, використовуючи важке озброєння. Економіка України потерпає, багато бізнесів призупинило свою діяльність, люди купують тільки продукти першої необхідності.

Наша команда дуже емоційно та болісно відреагувала на початок війни, ми активно займаємося волонтерською діяльністю, керівник вступив до лав Національної Гвардії України.

Зараз ми відновлюємо роботу магазину, так як розуміємо, що першочергове завдання українців – зберегти найцінніше: своє фізичне та психічне здоров’я, знайти в собі сили опановувати нові знання, відновлювати активне життя в нових реаліях, допомагати і підтримувати постраждалих.

Ми будемо відправляти ваші замовлення з Івано-Франківська в ті куточки України, куди це можливо, службами Укрпошта та Нова Пошта.

Вже ближчим часом ви зможете займатись в режимі онлайн з викладачами Carpathian Yoga Fest, найкращими професіоналами, які теж, тимчасово, опинилися у скрутному становищі. Ми проінформуємо вас про початок занять, підписуйтесь на сторінки ЙогаМаркет в Facebook та Instagram.

Прийшов час позбутись тривоги, страху та розгубленості! Все буде Україна 💙💛!
Корзина Товар удален. Восстановить
  • Ваша корзина пока пуста.