fbpx
(073) 922 44 90
(050) 338 55 32
yogamarket2014@gmail.com
Працюємо: пн-пт 9:00-18:00
Вихідні: сб, нд
Корзина

Підбиваємо підсумки 2023 року. Найцікавіші факти про ЙогаМаркет!

29.12.2023

2023 рік був непростим роком для всіх нас. Ми проживали його у стані постійної напруги, тримаючись з усіх сил… Але незважаючи на стрес, нестабільність, негаразди, ми продовжуємо піклуватися про себе та близьких, шукаємо натхнення та сили рухатися вперед.

І саме ви, наші клієнти, є головним джерелом надії та мотивації для нас. Дякуємо вам за те, що дозволяєте нам бути частиною вашого шляху до самовдосконалення та духовного зростання! Захоплені Вашою стійкістю, силою волі, дисципліною, адже робота над собою не є легкою, особливо в таких обставинах.

Хочемо поділитися цьогорічними досягненнями ЙогаМаркет: нашими і Вашими, оскільки без вас це взагалі було б не можливим і не мало б жодного сенсу.

В 2023 році до вас поїхало понад 2800 йога-матів, а це означає, що не менше 7 людей щодня в Україні ставало на шлях фізичного та духовного розвитку. Загальна довжина проданих нами йога-матів (близько 5160 метрів) перевищила висоту вершини Монблан – величного короля Альп!

Також раді поділитися чудовою новиною! Незважаючи на всі труднощі, в Україні продовжують відкриватися нові йога-студії, а старі оновлюють свій інвентар.

Тільки в цьому році ЙогаМаркет укомплектував понад 20 студій йога-матами від німецького виробника Bodhi. Всі студійні килимки для йоги Bodhi сертифіковано за стандартами Oeko-Tex Standard 100*** P.1 (Дитячий стандарт, тест № 48325) або SGS, що означає, що вони не токсичні та безпечні для здоров’я.

Йога-мат Asana від Бодхі всі кольори

Також ми зауважили, що в 2023 році зросла Ваша зацікавленість в медитації та звуковій терапії, які допомагають покращити психологічне здоров’я, здобути душевну рівновагу, віднайти внутрішній мир та спокій, повернути ясність думкам.

Цього року ми відправили вам понад 4500 ароматичних паличок брендів Satya, Hem, Darshan, Nandita, Tulasi і Namaste. Ваші улюблені аромати – це пало санто, сандал, ваніль, канабіс, камасутра та для грошей;)

Також цього року ми спостерігали ваше зростаюче захоплення співаючими чашами з Непалу та бажання зануритись у глибоку медитацію, керовану їх звучанням та вібраціями.

А ще Ви купували багато подушок для медитації, і найприємніше для нас те, що бестселером стали подушки дзафу нашого власного виробництва RAO. Вам настільки вони сподобалися, що ми навіть додали кілька нових дизайнів наприкінці цього року.

А ще ми помітили (так інколи нам здається, що ми трохи сталкери), що на заняттях йогою, любі жінки, ви віддаєте перевагу витонченим, зручним комбінезонам для йоги. А от поза межами студій, Ви продовжуєте демонструвати свою пристрасть до йоги, обираючи вільний і легкий одяг в йогічному стилі бренду RAO WEAR.

Вільні штани-шаровари зі слонами

В цьому році ви отримали від нас 120 листів, які ви відкрили 240 000 раз! Повірте, ми тішимося кожному прочитаному Вами листу. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб інформація, яку ми вам надсилаємо, була корисною, цікавою, надихаючою та покращувала вам настрій!

А найбільш відданим читачам ЙогаМаркету у нас бонус від наших маркетологів Оксани та Олі: знижка 10% на шкарпетки RAO SOCKS за промокодом RAO10. Промокод діє з 29.12.2023 по 05.01.2024.

Підсумки ми підбили, а як же щодо планів на 2024 рік, спитаєтесь ви? Ми готуємо для вас багато сюрпризів та новинок. Очікуйте ексклюзивні пропозиції, спеціальні знижки та нові товари, які зроблять ваше життя комфортнішим та яскравішим.

Залишайтесь з нами!