fbpx
(073) 922 44 90
(050) 338 55 32
yogamarket2014@gmail.com
Працюємо: пн-пт 9:00-18:00
Вихідні: сб, нд
Корзина

Тест. Який стиль йоги вам найбільше підходить?

23.05.2023

Пропонуємо вам відповісти на 5 питань, відповіді на які дадуть уявлення про те, який стиль йоги може підійти вам найкраще. Пам’ятайте, що цей тест є припущенням і краще проконсультуватися з кваліфікованим інструктором з йоги перед початком практики.

Запитання

Як би Ви описали свою фізичну форму?

a) Я у чудовій формі та люблю активні тренування.

b) Я в середньому фізичному стані, не люблю надто напруженого тренування.

c) Я віддаю перевагу спокійним і розслаблюючим вправам.

Яка ваша основна мета при зайнятті йогою?

a) Підтримка фізичної форми та здоров’я.

b) Розвиток гнучкості та балансу.

c) Поліпшення емоційного стану та зниження стресу.

Як ви ставитеся до медитації?

a) Це цікава частина практики, але не найважливіша для мене.

b) Я вважаю її важливою, але не хочу, щоб вона займала більшу частину тренування.

c) Для мене медитація є ключовою частиною практики йоги.

Який темп занять вам більше до вподоби?

a) Швидкий, динамічний.

b) Середній, з упором на точне виконання асан.

c) Повільний, з тривалим утриманням поз.

Що ви хотіли б отримати від своєї практики йоги?

a) Підвищення сили та витривалості.

b) Поліпшення гнучкості та постави.

c) Глибоке розслаблення та баланс.

Результати

Здебільшого «а»

Активна йога на килимку GRP від Manduka

Ви, ймовірно, віддасте перевагу Аштанг йоги або йоги в стилі Віньяса. Ці напрями акцентують увагу на фізичній активності та підійдуть для тих, хто хоче підтримувати фізичну форму.

Аштанга йога – це динамічний стиль йоги, у якому послідовність асан суворо визначена. Заняття проводяться швидким темпом та учням потрібні зусилля та концентрації для переходу від однієї пози до іншої. Підходить для тих, хто віддає перевагу активним тренуванням і хоче поліпшити фізичну форму і витривалість.

Віньяса також є динамічною практикою, де вправи виконуються в потоці, що супроводжується диханням. На відміну від аштанга йоги, послідовності поз можуть змінюватись в залежності від уроку та інструктора. Підійде тим, хто хоче різноманітності та руху у своїй практиці.

В основному “b”

Йога для покращення гнучкості, балансу та розтяжки на аксесуарах Мандука

Вам, швидше за все, підійде Хатха йога або йога Айєнгара, які фокусуються на точності виконання асан і допомагають покращити гнучкість та баланс.

Хатха йога – це класичний стиль йоги, що включає різноманітні пози і техніки дихання. Такі заняття – відмінний вибір для новачків, тому що припускають повільний темп та детальний опис кожної пози.

Йога Айєнгара акцентує увагу на точності виконання поз та вирівнювання. На заняттях використовують пропси (подушки, блоки, ремені), щоб допомогти учням правильно виконати асани. Відмінний варіант для тих, хто хоче покращити гнучкість та поставу.

В основному “c”

Медитація та аромотерапія для розслаблення

Вам може сподобатися відновлювальна або інь йога. Вони ідеально підходять тим, хто шукає розслаблюючу практику та прагне знизити рівень стресу.

Відновлювальна йога призначена для розслаблення та оновлення. Вправи виконуються повільно, а пози утримуються протягом тривалого часу, часто з використанням пропсів для підтримки. Цей напрямок підходить тим, хто шукає глибоке розслаблення та бажає підвищити стресостійкість.

Інь йога – це повільний стиль йоги, у якому пози утримуються протягом кількох хвилин. Сприяє поліпшенню гнучкості та розширенню діапазону рухів, сприяє здоров’ю та відновленню суглобів та зв’язок. Також включає елементи медитації та корисна тим, хто шукає способи зменшити стрес та покращити емоційне благополуччя. Повільний темп і тривале утримання пози дозволяє учням глибше заглибитися в своє тіло та розум, покращуючи усвідомлення та присутність у даному моменті. Більшість поз виконуються лежачи або сидячи, довго утримуються без руху. Це робить таку практику доступною для людей усіх рівнів фізичної підготовки.

Пам’ятайте, що цей тест тільки загальний посібник і не замінює рекомендацій фахівця. І, як завжди, перш ніж приступити до нової вам фізичної активності, слід проконсультуватися з лікарем.