fbpx
(073) 922 44 90
(050) 338 55 32
yogamarket2014@gmail.com
Працюємо: пн-пт 9:00-18:00
Вихідні: сб, нд
Корзина

Погану пам’ять можна виправити

29.11.2016

Регулярні мозкові тренування

Всі ми знаємо, як важливо залишатися фізично активним, щоб підтримувати тіло у формі. Мозок також потребує тренування. На кожен день підійдуть практично будь-які способи “напружити мізки”: більше читайте, частіше вирішуйте кросворди, грайте в шахи, в дорозі самі обмірковуйте оптимальні маршрути поїздки, навчайте іноземні слова, вірші тощо.

Happy group of finger smileys 2Більше спілкування

Спілкування з людьми, які мають схожі інтереси, – ефективний спосіб боротьби зі стресом та депресією, що сприяють ослабленню пам’яті. Проводьте більше часу з друзями та близькими, частіше виходьте у світ. Спілкування з різними людьми змушує вас знати цікаві події у світі, поповнювати свій багаж знань у різних галузях. Особливо регулярних струсів і зміни обстановки потребують люди, які живуть самі.

Самоорганізація

За результатами більшості досліджень, більш схильні до забудькуватості люди, які недбало ставляться до порядку. Порядок у будинку та справах безпосередньо впливає на порядок у голові. Заведіть собі щоденник, щоб записувати важливі зустрічі, події та завдання – це допоможе вам розслабитись і водночас ефективніше контролювати виконання своїх планів.

Ще одна корисна порада – постарайтеся тримати важливі речі у певних місцях. Незабаром це ввійде у звичку, доведену до автоматизму, і суттєво полегшить вам життя.

Зосередження уваги

Постарайтеся обмежити вплив факторів, що відволікають, коли вам потрібно зосередитися на важливих справах. Не намагайтеся виконувати занадто багато завдань одночасно. Спробуйте зосередитись на інформації, яку ви хочете запам’ятати. Це допоможе у певний момент видобути з пам’яті те, що вам потрібно.

ochpk6kv-inettools-net-resize-imageФізична активність

Регулярна фізична активність покращує приплив крові до вашого тіла, як і до вашого мозку. Це сприятливо впливає на пам’ять. Більшість експертів у галузі охорони здоров’я вважають, що здоровим дорослим людям необхідно отримувати щонайменше 150 хвилин помірної аеробної активності на тиждень. Якщо у вас немає часу (або бажання) влаштовувати собі 2-3 повноцінні тренування, постарайтеся хоча б займатися вдома по 10 хвилин щодня.

Знову про здорове харчування

Здорова дієта відіграє важливу роль у заточуванні вашої пам’яті. Потрібно збільшити в раціоні відсоток овочів, фруктів, каш, додайте в їжу висівки.

Нежирні білкові продукти, як м’ясо, риба та птиця без шкіри також вітаються. Пийте більше рідини. (Звісно, крім алкоголю – алкоголь негативно впливає здатність запам’ятовувати).

Контроль хронічних захворювань

Якщо ви страждаєте від будь-яких хронічних захворювань на кшталт підвищеного кров’яного тиску чи діабету – вчасно відвідуйте лікаря та дотримуйтесь його рекомендацій, адже в організмі все взаємопов’язане. Обдумано підходить до прийому медикаментів – деякі ліки можуть негативно впливати на пам’ять.