fbpx
(073) 922 44 90
(050) 338 55 32
yogamarket2014@gmail.com
Працюємо: пн-пт 9:00-18:00
Вихідні: сб, нд
Корзина

Акція січня! Починаємо рік правильно. Мета: бути у формі та здоровим!

31.12.2020

Спортзал удома – це доступно! Найпотрібніші аксесуари для фітнесу зі знижкою -20% купуйте у ЙогаМаркет з 01.01.2021 по 31.01.2021 або до закінчення товарних запасів.

На початку нового року ми даємо собі обіцянку займатися спортом більш регулярно, але, на жаль, часто цей пункт нашого річного чек-листа виявляється невиконаним через 365 днів. У 2020 було надто багато відволікаючих факторів, які так чи інакше вплинули на регулярність тренувань. Реалії такі, що сьогодні багато хто приходить до рішення облаштувати місце для спортивних занять у себе вдома та займатися он-лайн.

Кардіо-тренажери, як правило, коштують дорого і займають багато місця, тому варто ретельно вивчити варіанти, щоб виправдати вкладення. З іншого боку, спортивні аксесуари зазвичай доступніші за ціною та їх легко зберігати. Крім того, вони можуть підвищити універсальність та функціональність домашнього тренажерного залу. Хоча ваш вибір багато в чому залежатиме від переваг у фітнесі, ми склали список кращих аксесуарів для домашнього спортзалу.

Які недорогі аксесуари для фітнесу найкраще?

Гімнастичний килимок (від 540 грн.)

Ви знаєте, що килимки для йоги призначені не тільки для йоги? Ці універсальні мати, доступні в широкому спектрі кольорів, матеріалів та рівнів амортизації, ідеально підходять для будь-яких дій, де важлива опора, та будь-яких вправ, що потребують опускання на підлогу. Килимок для йоги забезпечує комфорт та стабільність під час тренувань вдома, особливо на твердих підлогах.

Еспандери чи гумки (від 55 грн)

Якщо ви попросите своїх друзів, яким подобається займатися спортом, скласти список найкращих аксесуарів для домашнього спортзалу, ви, ймовірно, знайдете еспандери у більшості з них. Ці універсальні інструменти недорогі, доступні, прості у використанні, зручні в зберіганні і використовуються у всьому, від кардіо до силових тренувань.

М’ячі (від 175 грн.)

Включення фітболу у тренування може вивести вправи на новий рівень, змусивши основні м’язи працювати старанніше. Тренування з ним сприяє покращенню балансу, усвідомлення тіла, координації та постави.

Медболи (від 724 грн)

Набивний м’яч допоможе посилити базові вправи, збільшити вашу швидкість та потужність. Вибирайте м’яч із невеликою амортизацією для комфорту.

Гантелі (від 201 грн)

Якщо ви хочете мати сильні та красиві руки, не забудьте про гантелі. Їх можна використовувати незліченною кількістю способів, з ними дуже легко урізноманітнити вправи. Облаштовуючи домашній спортзал, не зупиняйтесь на одній парі. Купуйте кілька з різною вагою, щоб ви могли комбінувати їх, стаючи сильнішими.

Скакалка

Скакалка – відмінний спосіб змусити серце битися швидше та тренувати серцево-судинну систему. Як додатковий бонус: інструмент займає мало місця, з ним вам не доведеться відмовлятися від тренування під час подорожей.

Обтяжувачі для ніг (від 170 грн)

Перевага обтяження на гомілковостопний суглоб полягає в тому, що це доступний спосіб додати навантаження до вправ, коли ви піднімаєте ногу. Вони допоможуть підвищити загальну витривалість, з ними можна виконувати кардіо-вправи.

Колесо для преса (від 196 грн.)

Ефективно зміцнює прямі та косі м’язи живота, плечового поясу, сідниць, рук, спини та стегон, підвищує загальний м’язовий тонус. Невеликий розмір ролика дає можливість тренуватись навіть у невеликому просторі. Недорого за ціною, підходить і дівчатам, і чоловікам.

Масажні ролики (від 240 грн)

Крепатура чи біль у м’язах – часте виправдання для пропуску спорт-тренування. Щоб уникнути хворобливих відчуттів та спокуси відмовитися від занять фітнесом, купіть масажний валик. Наприкінці тренувальної програми виділіть кілька хвилин на те, щоб за його допомогою розслабити напружені м’язи. Існує безліч варіантів задіяти роль для кожної основної групи м’язів.

Всі ці спортивні снаряди допоможуть урізноманітнити монотонні та нудні програми вправ.

Перед тим, як розпочати займатися вдома, важливо скласти реалістичний план занять, який ви зможете включити до свого графіку. Які дні тижня та скільки часу ви хочете присвятити фітнесу? Ми рекомендуємо починати з занять три дні на тиждень щонайменше години, щоб ваше тіло звикло до нового розпорядку.

Вибравши фітнес-графік, дотримуйтесь його! Жодних виправдань! Навіть якщо ви втомилися, зайняті чи просто не хочете займатися, все одно робіть це. Присвятити себе своїй меті – це один із найкращих способів подолати труднощі, з якими ви зіткнетесь на шляху. Не здавайтесь!